Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Жирона» прикро втратила очки з «Алавесом»: шикарний асист Довбика пʼятою не став переможним
Відео

Суперник врятувався на останній компенсованій хвилині.

Блог — Телевізор
11 травня, 09:00

У стартовому матчі 35-го туру Ла Ліги «Жирона» на виїзді зіграла внічию 2:2 з «Алавесом», який врятувався від поразки голом на останній доданій хвилині.

Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли на поєдинок у стартовому складі та відіграли в ньому ключову роль. Українці відзначились асистом кожен, але цього було замало для перемоги.

«Алавес»: Овоно, Лопес Карбальо (Дуарте, 80), Марін, Абкар, Теналья, Гевара, Бенавідес (Хаджі, 64), Сімеоне (Сола, 73), Гуріді, Вісенте (Ріоха, 64), Гарсія (Панічеллі, 73)

«Жирона»: Гассаніга, Гутьєррес (Хуанпе, 59), Блінд, Е. Гарсія, Мартiнес, Мартін (А. Гарсія, 74), Еррера, Савіньйо (Фернандес, 84), Порту (Коуто, 59), Циганков (Торре, 73), Довбик

🔹 Вже на 4-й хвилині «Жирона» повела у рахунку. Циганков подав з кутового, а Ерік Гарсія ударом головою переграв Овоно, який зовсім не був готовий до такої траєкторії польоту мʼяча.

Для Віктора цей асист став пʼятим у цьому сезоні.

🔹 Невдалий початок домашнього матчу спонукав «Алавес» відповісти на це активнішими діями попереду. І вже на 12-й хвилині це виправдало себе.

Джуліано Сімеоне (молодший син Дієго) прострілив, змістившись із флангу в карний гостей:

а там Хон Гуріді в дотик влучно пробив повз Гассанігу:

🔹 Невдовзі «Алавес» й зовсім міг виходити вперед, але цього разу Гассаніга удар головою з близької відстані парирував:

🔹 Натомість вперед вийшла «Жирону». І знову з допомогою асиста від українця. Навіть двох.

На 44-й хвилині команді Мічела вдалась своєрідна атака віялом, в які передгольовим пасом відзначився Циганков, а гольовим - Довбик.

Спочатку Віктор віддав на земляка:

А далі той пʼятою віддав на Янхеля Ерреру:

Після чого венесуелець зарядив у девʼятку:

Для Довбика цей асист став сьомим у сезоні, що укріпило його лідерство в Ла Лізі за системою «гол + пас». Там у нього тепер 27 очок.

🔹 На відміну від першого, другий тайм був біднішим на події. Менше ударів та гостроти, яка при цьому здебільшого надходила від «Жирони».

Саме гості були ближчими до ще одного голу в цьому поєдинку, а найкращий момент для цього стався одразу по перерві. На 50-й хвилині партнери відправили Довбика в забіг за спини оборонцям суперника, однак Артем перспективний момент не реалізував. Овоно зреагував:

🔹 В підсумку це змусило команду Мічела жаліти про цю втрачену нагоду, адже переможний рахунок вона таки втратила.

На останній доданій хвилині той же Гуріді ударом головою з кількох метрів закінчив затяжну навалу господарів, під час якої захисники «Жирони» ніяк не могли вибити мʼяч з власного карного. І поплатились за це.

🔹 Через цей результат поки ще друга в таблиці «Жирона» ризикує за підсумками туру пропустити на своє місце «Барселону». Це станеться, якщо команда Хаві в понеділок переможе «Реал Сосьєдад».